Створена у 2015 р. Міністерством юстиції система електронних торгів арештованим майном скоро буде позбавлена статусу монополіста. Зробити подібні аукціони максимально прибутковими, прозорими та безпечними для всіх учасників – з цією метою український уряд планує проводити торги арештованими активами виключно через електронну систему Прозорро.Продажі.

Електронні торги арештованим майном в системі Прозорро.Продажі

Останні 5 років реалізація різноманітної приватної власності, вилученої за рішенням державної виконавчої служби, відбувалася через систему електронних торгів арештованим майном. Ідея продажу заблокованого майна на зручних онлайн-аукціонах є надзвичайно актуальною, однак зараз вона потребує тотального переформатування. Головна причина – втрата довіри до організації та проведення торгів, інформація про які не завжди відповідає дійсності. Також контролюючі органи не раз фіксували різноманітні порушення, наприклад, коли перевага свідомо надавалася конкретному учаснику.

На щастя, в Україні вже існує чесний та ефективний механізм продажу різних видів державного і комунального майна. За останні три роки на Прозорро.Продажі було проведено 270 тис. відкритих аукціонів, у яких неодноразово перемагали клієнти електронного майданчика «Української універсальної біржі». Сумарний прибуток від проданих лотів на даний момент складає 23,9 млрд. грн. – ця цифра стрімко збільшується, оскільки на ProZorro.Sale постійно з’являються нові напрямки.

Електронні торги арештованим майном, переведені у новий формат, гарантовано стануть більш продуктивними. Клієнти майданчиків, підключених до модуля Прозорро.Продажі, на власному досвіді переконалися – онлайн-аукціони можуть бути чесними та прозорими. Усі бажаючі матимуть змогу на однакових умовах долучитися до електронних торгів з реалізації арештованого майна, а сама процедура стане відкритою і зрозумілою широкому загалу.

Електронні торги по реалізації арештованого майна на майданчику Української універсальної біржі

Десятки спеціалізованих майданчиків на зразок sale.uub.com.ua допоможуть залучити до продажу арештованих об’єктів якомога більше учасників. Відсутність дискримінації та чесна гра під час проведення аукціону забезпечать здорову конкуренцію, відтак виставлені лоти продаватимуться за максимально високими цінами.

За підсумками 2019 р. клієнти «Української універсальної біржі», що стали переможцями аукціонів на Прозорро.Продажі, внесли на рахунок держави більше 1 млрд. грн. Два з п’яти найдорожчих лотів також придбали учасники, зареєстровані на нашому майданчику. Це вкотре доводить, що електронні торги арештованим майном на ProZorro.Sale матимуть безпрецедентний успіх. А виграти їх вам допоможе команда професіоналів УУБ! Підписуйтеся на регулярну електронну розсилку та офіційну сторінку майданчика у Facebook, або скористайтеся «розумним» Telegram-ботом, який вчасно нагадає про проведення цікавих аукціонів.