Ринок пиломатеріалів в Україні є надзвичайно перспективним напрямом, адже підприємці будівельної та десятків інших галузей знаходяться у постійному пошуку пиляної деревної продукції. Саме тому надзвичайно важливо оновлювати механізми, які б забезпечили справедливість процесу реалізації матеріалів, отриманих із деревини.

На сьогодні вже впроваджена електронна торгова система Української універсальної біржі, яка дозволяє продавати та купувати пиломатеріали у Кременчуці та інших містах України за відкритими умовами. Все, що потрібно для участі в аукціонах УУБ - заповнити спеціальну форму для отримання акредитації за відповідним напрямом.

Купівля-продаж пиломатеріалів у Кременчуці в електронній торговій системі УУБ

Що таке пиломатеріали? До цієї категорії належить стандартизована продукція, яка виготовлена з деревини та має як мінімум 2 паралельні боки. Наприклад, до пиломатеріалів відноситься брус, дошка (обрізна та необрізна), рейка, вагонка та багато інших матеріалів.

Попри велику кількість замінників, пиляна деревна продукція залишається надзвичайно вживаною у будівництві, меблевому виробництві та низці інших сфер господарського комплексу. Причиною цього є переваги, якими володіють пиломатеріали:

  • натуральність, тобто відсутність виділення будь-яких шкідливих речовин у ході експлуатації пиляної деревини;
  • легкість обробки;
  • міцність, що дозволяє використовувати пиломатеріали як конструкційні елементи;
  • естетичність;
  • широкий асортимент;
  • невисока вартість.

Потенційних покупців, крім відносної дешевизни пиляної деревної продукції, приваблює її якість, яка залежить від двох головних факторів - породи деревини та технології поділу колод на частини.

Якщо ви також бажаєте купити пиломатеріали в Кременчуці чи іншому населеному пункті України за ринковими цінами - запрошуємо на аукціони Української універсальної біржі. В електронній торговій системі УУБ лісгоспи з різних регіонів нашої держави реалізують пиляну деревну продукцію за гуртовими умовами, тому ви можете отримати великі об’єми матеріалу за відносно невеликі кошти.

Пиломатеріали у м. Кременчук продаються через Українську універсальну біржу

На сьогодні сфера застосування пиломатеріалів у Кременчуці, як і в інших містах, є надзвичайно широкою - від створення елементів декору чи інструментів, до зведення цілих будівель. Пройшовши нескладну процедуру акредитації на uub.com.ua за відповідним напрямом, ви отримаєте право здійснювати торгівлю пиляною деревною продукцією за наявними цінами.

Українська універсальна біржа співпрацює з провідними вітчизняними деревообробними компаніями, а також знаходиться у тісному зв’язку з учасниками ринку пиломатеріалів, дослухаючись до пропозицій кожної зі сторін. Саме всесторонність зв’язків УУБ дозволяє постійно удосконалювати функціонал відповідної ЕТС.

Крім цього, Українська універсальна біржа робить усе, щоб задовольнити потреби клієнтів. Зокрема, фахівці УУБ розробили чудові тематичні боти в Telegram та Viber, налаштувавши які ви почнете отримувати інформацію про майбутні аукціони з продажу пиломатеріалів прямо на свій смартфон. Також не забувайте про Email-розсилку та нашу офіційну сторінку у Facebook, де можна знайти ще більше даних про ринок пиляної деревної продукції.