Завдяки електронній торговій системі Української універсальної біржі державні, комунальні та приватні компанії отримали право купувати пиломатеріали в Житомирі та інших містах України за абсолютно відкритими та зрозумілими умовами.

На аукціонах ТОВ УУБ лісгоспи з різних куточків нашої країни реалізують власну продукцію в умовах жорсткої конкуренції. Як наслідок - відбувається значне підвищення стартової вартості лотів, а отже - лісові господарства отримують більше доходу, який спрямовується на розвиток компанії.

Онлайн-аукціони також надають низку переваг для покупців. Зокрема останні отримали право купити пиломатеріали в м. Житомир та інших населених пунктах України за гуртовими умовами. Долучитися до аукціонів досить просто - необхідно пройти акредитацію, заповнивши відповідну форму на uub.com.ua.

Пиломатеріали в м. Житомир на аукціонах Української універсальної біржі

Пиломатеріали - це продукція, що отримується в результаті розпилу деревини на частини із застосуванням спеціальних технологій. Від останніх залежить якість майбутнього матеріалу.

Сфера застосування пиломатеріалів визначається породою деревини з якої вони виготовлені. Для прикладу, матеріал, отриманий з хвойних дерев, використовується для зведення конструкцій. Пиляна продукція листяних порід експлуатується під час виробництва різних елементів інтер’єру. Найдешевшими є пиломатеріали, виготовлені з тополі та берези. Найвищу вартість мають матеріали, отримані з дуба, клена, ясеня тощо.

Внутрішній ринок пиломатеріалів в Україні є надзвичайно об’ємним. Саме тому важливо забезпечити прозорість процедури реалізації пиляної деревної продукції. У вітчизняному інформаційному просторі ще до початку повномасштабного вторгнення активно обговорювалося питання розробки механізму, який би забезпечив справедливий продаж-купівлю пиломатеріалів.

ТОВ “Українська універсальна біржа” також впроваджує інноваційні інструменти, які роблять внутрішній ринок пиляної деревної продукції абсолютно прозорим. Вже у квітні поточного року в електронній торговій системі УУБ були проведені перші аукціони з реалізації пиломатеріалів у Житомирі та інших містах.

Купити пиломатеріали в Житомирі на відкритих електронних торгах

Завдяки електронним торгам, організованим та проведеним Українською універсальною біржею, лісгоспи та покупці деревної продукції отримують найвигідніші варіанти на відповідному ринку. Електронна торгова система УУБ дозволяє учасникам здійснювати торгівлю за відкритими умовами.

Нагадуємо, що для участі в аукціонах з реалізації пиломатеріалів у Житомирі чи будь-якому іншому місті України, необхідно пройти просту процедуру акредитації на платформі uub.com.ua.

Для пошуку лотів рекомендуємо використовувати спеціалізований Viber- і Telegram-бот. Також підключайте Email-розсилку та долучайтеся до офіційної сторінки Української універсальної біржі у Facebook, щоб отримувати актуальну інформацію з ринку пиломатеріалів.