Натуральна деревна продукція має широке застосування в будівництві та інших галузях господарського комплексу. Причиною цього є чудові характеристики, якими володіють пиломатеріали: міцність, екологічність, довговічність та надійність.

На сьогодні реалізація пиляної деревної продукції здійснюється на аукціонах Української універсальної біржі. Завдяки тому, що лісгоспи продають матеріали за гуртовими умовами, покупці отримують найвигідніші варіанти на ринку.

Якщо ви також бажаєте купити пиломатеріали в Черкасах чи будь-якому іншому місті України - долучайтеся до аукціонів, що проходять в електронній торговій системі Української універсальної біржі. Для того, щоб стати учасником торгів з реалізації пиляної деревної продукції, необхідно акредитуватися на uub.com.ua.

Пиломатеріали в Черкасах та інших містах України продаються на електронних аукціонах

На аукціонах Української універсальної біржі для купівлі в Черкасах доступні різноманітні види пиломатеріалів:

  • дошка обрізна та необрізна;
  • різні види заготовок;
  • елементи огорожі;
  • конструкційні матеріали тощо.

Вартість отриманих пиломатеріалів залежить від низки факторів:

  1. Технологія поділу деревини. На сьогодні виділяють 4 основні види розпилу колод - рустикальний, тангенціальний, поперечний та радіальний. Вихідний матеріал при використанні кожної із технологій має різну якість, що й впливає на кінцеву вартість.
  2. Порода деревини. Хвойні пиломатеріали (отримані з сосни, ялини тощо) мають гірші фізико-естетичні властивості, ніж листяні, а тому й коштують дешевше.
  3. Вид пиляної деревної продукції.

Деревина належить до переліку класичних матеріалів. Обираючи пиломатеріали як основу для будівництва чи виробництва меблів, ви можете бути впевнені в їх якості.

Купуючи пиляну деревну продукцію в електронній торговій системі Української універсальної біржі ви можете зекономити кошти, адже через нашу платформу лісгоспи продають матеріали за гуртовими умовами.

Купити пиломатеріали в Черкасах на аукціонах біржі УУБ

Чому лісгоспи та покупці обирають УУБ? По-перше, Українська універсальна біржа є одним із найдосвідченіших гравців на ринку надання біржових послуг. По-друге, наша платформа, через яку здійснюється купівля-продаж пиломатеріалів у Черкасах та інших містах, є зручною та надзвичайно простою у використанні. По-третє, клієнти УУБ отримують якісну технічну та юридичну допомогу.

Українська універсальна біржа розробляє та впроваджує механізми, які роблять вітчизняний ринок пиломатеріалів прозорим. Перші торги з реалізації пиляної деревної продукції в електронній торговій системі УУБ були проведені у квітні поточного року. Як показала практика - навіть в умовах воєнного часу існує досить серйозний попит на пиломатеріали. Так, у червні поточного року в ЕТС УУБ організатори оголосили 151 аукціон.

Долучитися до торгів з реалізації пиломатеріалів уже сьогодні можете й ви! Для цього перейдіть на uub.com.ua та пройдіть акредитацію за відповідним напрямом.Рекомендуємо використовувати спеціальні боти в Telegram i Viber, а також Email-розсилку та офіційну сторінку УУБ у Facebook, щоб отримувати ще більше актуальної інформації про аукціони з продажу пиломатеріалів.