З 01 липня 2021 року в Україні офіційно розпочались торги на право оренди земельної ділянки та продаж с/г угідь на електронних аукціонах Прозорро.Продажі. Землевласники та потенційні покупці активно розбираються із процедурою їх проведення на акредитованих майданчиках, таких як Українська універсальна біржа.

Завдяки Закону № 2195 про продаж приватної та здачу державної землі в оренду на електронних торгах сільськогосподарські ділянки будуть реалізуватися зрозуміло та ефективно. Пайовики уже зараз виставляють перші лоти, які мають змогу придбати поки що лише фізичні особи. Вони можуть здобути перемогу на аукціоні, виконавши всі умови та зробивши найбільшу ставку.

Порядок надання земельних ділянок в оренду на торгах у системі Prozorro.Sale

Існуюча система державних торгів не може забезпечити повної об’єктивності та неупередженості процесу, на відміну від аукціонів на Прозорро.Продажі, де реалізація об’єктів відбувається під пильним контролем громадськості. Натомість продаж «з-під» молотка часто проходив за зачиненими дверима. Його учасники не були повністю ознайомлені з інформацією, а переможцями ставали ті особи, які заздалегідь домовилися з потрібними людьми чи провернули корупційну махінацію.

Як відбуваються торги по оренді землі на електронних майданчиках Prozorro.Sale? Насамперед варто зазначити, що вони гарантують конкурентність процедури та її публічність. Ділянки с/г призначення, які належать державі чи місцевим громадам, виставляються на аукціони окремими лотами з можливістю їх подальшої оренди.

Торги проходять в режимі онлайн. Для участі в них не потрібне особливе техзабезпечення, лише персональний комп’ютер із стабільним підключенням до Мережі. Доступ до лотів відкривається після реєстрації на спеціальному майданчику, наприклад, Української універсальної біржі.

Наразі кожен громадянин України може повною мірою користуватися своїм конституційним правом – продати власні ділянки чи купити земельні паї для ведення фермерського господарства. І все це на прозорому ринку з вигідними умовами.

Торги на право оренди земельної ділянки проходять на майданчику УУБ

Надійність, публічність та простота процесу торгів – ось що виокремлює систему Прозорро.Продажі в сучасному бізнес-просторі. Нескладні правила участі в торгах на право оренди земельної ділянки сільгосппризначення дозволяють вибороти вигідні лоти навіть новачкам.

Обирайте один із офіційних майданчиків, серед яких sale.uub.com.ua та сплачуйте регламентовані внески. Менеджери Української універсальної біржі проконсультують вас на будь-якому етапі публічного аукціону та розроблять для вас переможну тактику участі. Завдяки їм ви якісно підготуєтеся до торгів аграрними угіддями та здобудете перемогу. Звертайтеся за телефоном (044) 221-32-33.

Підписка на персоналізовану електронну розвилку, а також на боти УУБ у Viber і Telegram дозволить вам отримувати сповіщення про появу нових лотів із землею с/г призначення.