На електронних торгових майданчиках арештованого майна реалізуються об’єкти, які були вилучені державною виконавчою службою у фізичних чи юридичних осіб за невчасну сплату кредитів.

Скоро купівля і продаж таких об’єктів буде відбуватися через систему Прозоро.Продажі на офіційних акредитованих платформах. Це дозволить зробити такий процес прозорим та відкритим для громадськості, а також забути про старі тіньові схеми і махінації.

Майданчики для реалізації арештованого майна на Prozorro.Sale

Система купівлі і продажу такого майна в Україні потребує реформування. Спеціалізована платформа для електронних торгів арештованими об’єктами, що була створена у 2015 році, відходить на другий план. Уряд вирішив перевести проведення даної процедури на сайт Прозоро.Продажі.

Ці зміни будуть доцільними та актуальними. Як заявив колишній Прем’єр-міністр України О. Гончарук, таким способом розморозиться велика кількість активів та скоротиться процедура банкрутства.

Починаючи з 2019 року питання реалізації арештованого майна в Україні постало досить гостро. Банківські установи прагнуть продати активи якомога швидше, тому ціни на них «не кусаються». Але чим ближче до діла, тим частіше стара система не виправдовує очікувань. Відомі факти, коли майно невірно описувалося чи продавалося в обмін на хабарі.

Хоч наразі існує інший єдиний торговий електронний майданчик з реалізації арештованого майна, система Прозоро.Продажі – гідний конкурент. Вона виправдала довіру українців: скоротила кількість корупційних махінацій та активізувала продаж державних активів. Завдяки цьому державний бюджет за 4 роки поповнився на 28,53 млрд. грн.

Торговим майданчиком арештованого майна стане УУБ

До категорії арештованого майна можуть належати найрізноманітніші об’єкти: від нерухомості і земельних ділянок до одягу та взуття. Взяти участь в онлайн-аукціонах та поборотися за вартісні лоти ви можете на майданчиках, що під’єднані до ЦБД Прозоро. Одним із таких є Українська універсальна біржа, де покупки проходять результативно і з комфортом.

Щодня на майданчику sale.uub.com.ua проводиться не один десяток аукціонів, а кількість клієнтів УУБ постійно зростає. Завдяки якісному сервісу і технічній підтримці користувачі нашої платформи завжди впевнені, що торги пройдуть на високому рівні, а їхня особиста інформація знаходиться під захистом. Ми вдосконалюємося щодня для вашої зручності.

Експерти біржі допоможуть вам якнайшвидше освоїти систему Прозоро.Продажі та надаватимуть безкоштовні консультації на всіх етапах торгів. Телефонуйте (044) 221-32-33 та скористайтеся послугами персонального менеджера.

Для того, щоб завжди бути в курсі всіх новин майданчика для торгівлі арештованим майном, підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook, підключайте безкоштовну розсилку з актуальними аукціонами та користуйтеся Telegram-ботом та Viber-ботом, де можна обрати торги за конкретною тематикою.

Реєструйтеся на сайті sale.uub.com.ua та відчуйте переваги нашої платформи.