Встановленню конкурентної ціни на деревину в Кривому Розі сприяють відкриті біржові торги, організатором яких виступає у тому числі ТОВ «Українська універсальна біржа». Відповідно до ЗУ «Про товарні біржі», 100% заготовленого лісу тепер реалізуються виключно на електронних аукціонах, що проводяться ліцензованими операторами з використанням спеціалізованого програмного забезпечення ДП «ЛІАЦ».

Як формується ціна деревини у Кривому Розі на торгах ТОВ УУБ

Сумарно площа лісів в Україні складає 10,4 млн. га, рівень лісистості територій становить майже 16%. При цьому за останні пів століття розмір лісових насаджень зріс на 21%, а запаси деревини збільшилися втричі і сьогодні складають більше 2 млрд. куб. м.

Завдяки масштабній урядовій реформі, ринок лісу поступово виходить з тіні. Сучасні онлайн-торги відкривають доступ до усієї інформації, пов’язаної з обсягами реалізації та ціною деревини у Кривому Розі та інших регіонах. Більше ніяких закулісних домовленостей між «своїми», відкатів і порушень законодавчо встановлених протоколів. А через останні, лише за приблизними оцінками експертів, держава щороку втрачала до 200 млн. грн.

Використання для проведення торгів з продажу лісу-кругляку ліцензованих товарних бірж, зокрема ТОВ «Українська універсальна біржа», спрощує контроль за їх перебігом. Окрім регулювання ціни на деревину у Кривому Розі та інших містах, такі організації ретельно моніторять поведінку учасників для недопущення навіть найменших порушень, зокрема змови між покупцями і продавцями або торгівлі інсайдерськими даними. ТОВ УУБ також виконує роль посередника між постачальниками та споживачами, виступаючи гарантом укладених договорів.

Приймаючи участь в електронному аукціоні з продажу необробленої деревини за ціною від виробника у Кривому Розі та інших регіонах, деревообробні підприємства можуть бути на 100% впевнені у прозорості підписаної угоди, а також виконанні всіх грошових розрахунків. Пройшовши акредитацію на сайті uub.com.ua, ви отримаєте можливість придбати якісну сировину у найкращих постачальників за по-справжньому прозорими цінами.

Купити ліс-кругляк за ціною від виробника у м. Кривий Ріг на ТОВ «Українська універсальна біржа»

Як показала практика, переважна більшість учасників позитивно сприймають продаж необроблених лісоматеріалів за прозорою та доступною процедурою. Вони стомилися від нескінченних поборів і бажають грати чесно, конкуруючи між собою на рівних умовах.

Лише за два місяці на електронних аукціонах, організованих у тому числі ТОВ УУБ, було продано 1,37 млн. м3 лісу-кругляку загальною вартістю 4 млрд. грн. Бюджет держави при цьому поповнився майже на 1 млрд. грн. Замість того, щоб збагачувати окремих чиновників, ці гроші допоможуть розвивати цілі регіони.

Якщо ви хочете придбати деревину у Кривому Розі чи іншій області за ціною, що відповідатиме середньоринковим показникам – просто зараз звертайтеся до консультантів ТОВ «Українська універсальна біржа». Підпишіться на тематичну E-mail-розсилку, наш Telegram- або Viber-бот – вчасно отримуйте сповіщення про оголошення нових аукціонів з продажу необробленої деревини у Кривому Розі та інших областях України.