Ціна на кругляк вільхи на майданчиках електронної системи Прозоро.Продажі коливається від 350 до 1830 грн. за куб. м. залежно від класу дерева. Саме через публічні аукціони відбувається продаж лісоматеріалів в Україні з 01 лютого 2020 року. Такі реформи передбачає Постанова Кабінету Міністрів «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини», опублікована 04.12.2019 року на Урядовому порталі.

Купівля кругляку вільхи через електронну систему Prozorro.Sale

Останнім часом було зафіксовано немало корупційних схем та дискримінацію під час продажу необробленої деревини в Україні. Саме тому на передній план у процесі реалізації лісу-кругляка виступило ДП «Прозоро.Продажі», яке разом з Міністерством енергетики і захисту довкілля започаткувало новий проект. Його метою є створення рівних умов для всіх учасників аукціонів, прозорість і відкритість.

За перші дні проведення електронних торгів кругляком вільхи та іншою деревиною лісові господарства отримали 36 млн. грн. прибутку. При цьому реалізувались лише масштабні лоти, об’єм яких стартував від 150 куб. м., а ціна від 200 тис. грн. У майбутньому планується продаж менших обсягів сировини на майданчиках аналогічних Українській універсальній біржі. Саме тому торги необробленою деревиною – це перспективний напрямок, доходи від якого зростатимуть.

Електронні аукціони – це зручний і доступний спосіб реалізовувати різні об’єкти і знаходити широке коло покупців. Робити ставки чи подати заявку ви можете будь-де, навіть не виходячи з дому чи офісу. Завдяки фахівцям майданчика Української універсальної біржі цей процес стане для вас максимально легким і комфортним.

За чотири роки роботи електронної системи Прозоро.Продажі було проведено більш ніж 305 тисяч публічних аукціонів, у яких взяли участь 21 тисяча учасників. Сумарний дохід від таких торгів на сьогодні складає 28 млрд. грн. Перевагою є також те, що проводити моніторинг онлайн-продажів можуть не тільки контролюючі відомства, а й пересічні громадяни.

Аукціони з продажу кругляка вільхи на майданчику УУБ

На майданчику Української універсальної біржі аукціони з продажу лісу-кругляка відбуваються в кілька етапів:

  • укладення договору між організатором і електронною платформою УУБ;

  • публікація оголошення про проведення аукціону, в якому вказується інформація про лот;

  • подача заявок на торги від учасників та оплата реєстраційного і гарантійного внесків;

  • проведення аукціону, де учасники підвищують свої ставки;

  • визначення переможця (відбувається автоматично у системі).

Для того, щоб якнайкраще орієнтуватися на електронному модулі Прозоро.Продажі, звертайтеся до наших консультантів за телефоном (044) 221-32-33. Також налаштовуйте Email-розсилку з актуальними торгами на сайті sale.uub.com.ua. Використовуйте зручні Telegram-бот та Viber-бот, завдяки яким ви зможете дізнатися потрібну інформацію, наприклад, ціну на кругляк вільхи в Україні та отримувати миттєві сповіщення про аукціони.

На нашій сторінці у Facebook на вас чекають новини про вже проведені та майбутні торги. На YouTube-каналі майданчика Української універсальної біржі ви зможете скористатися відео-інструкціями по роботі у системі Прозоро.Продажі.