Вхід в кабінет Прозоро – питання, яке безпосередньо цікавить і замовників, і постачальників, що планують брати участь у державних закупівлях. Як зареєструватися на сайті tender.uub.com.ua та виконати вхід в особистий кабінет Прозоро ви дізнаєтеся з нашої інструкції.


Прозоро – вхід в держзакупівлі онлайн на електронному майданчику «Української універсальної біржі»

В електронній системі Прозоро вхід в особистий кабінет Замовника і Постачальника має деякі відмінності. Перейшовши на головний портал prozorro.gov.ua, учасники в першу чергу обирають ту чи іншу категорію.

Як здійснити вхід в систему електронних закупівель Прозоро, якщо ви Постачальник:
 1. Зліва на зеленому полі натиснути кнопку «Взяти участь».

 2. З активного переліку обрати один з офіційних майданчиків, що має відповідний рівень акредитації від Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства (наприклад, майданчик «Української універсальної біржі»).

 3. Пройти нескладну процедуру реєстрації на сайті tender.uub.com.ua.

В подальшому вхід в Прозоро відбуватиметься саме через особистий кабінет на електронному майданчику УУБ – тут ви шукаєте потрібні тендери, ставите питання замовникам, подаєте власні пропозиції і т. д. Відповідно до специфіки роботи системи, особистий кабінет для входу в Прозоро знаходиться саме на обраному вами майданчику, а не на сайті системи електронних закупівель.

Звертаємо вашу увагу, що здійснивши вхід через сайт Прозоро, постачальники отримують доступ одразу до двох списків акредитованих майданчиків: на перших особистий кабінет передбачає участь лише у допорогових закупівлях (вартістю менше 200 тис. грн.), другі підходять для тендерів усіх типів. Отже, якщо ви плануєте приймати участь у відкритих торгах та інших процедурах, бюджет яких перевищує вказану суму, для входу на сайт Прозорро сміливо обирайте особистий кабінет електронного майданчика «Української універсальної біржі».

Замовнику для участі в аукціонах Прозоро також необхідно попередньо зареєструватися на одному з акредитованих майданчиків, наприклад, tender.uub.com.ua. В подальшому вхід в Прозоро ви будете здійснювати через особистий кабінет на сайті «Української універсальної біржі». Щоб краще освоїтися з роботою системи, в особистому кабінеті варто провести тестову закупівлю. Далі необхідно сформувати тендерний комітет чи обрати окрему уповноважену особу, яка буде відповідати за проведення тендерів. Після отримання електронного цифрового підпису і публікації річного плану замовник може в будь-який момент виконати вхід в Прозоро – закупівлі прив’язуються до тендерного плану та в подальшому оголошуються на раніше обраному майданчику.

Швидкий вхід в Прозоро через сайт «Української універсальної біржі»

Процедура реєстрації на сайті tender.uub.com.ua досить проста. Все, що вам потрібно, це:

 1. Натиснути кнопку «Реєстрація в ProZorro».

 2. В правому верхньому кутку клікнути на напис «Зареєструватися».

 3. Заповнити форму, ввівши назву підприємства і контактні дані.

 4. З відкритого класифікатора обрати категорію товару/послуги (одну або декілька), регіон (можна лишити опцію «Вся Україна») та потрібного замовника.

 5. Обов’язково відмітьте галочками поля про згоду на використання персональних даних, погодження з Регламентом роботи та Договором приєднання до майданчика.

Якщо всі кроки виконано вірно, ви отримаєте електронного листа з логіном і паролем для входу в Прозорро. Тепер у правому верхньому кутку сайту tender.uub.com.ua з’явиться назва компанії, натиснувши на яку, ви потрапите в особистий кабінет. Для завершення реєстрації у вкладці «Учасник» уважно заповніть наступні поля:
 • код ЄДРПОУ;

 • повна назва підприємства;

 • юридична адреса;

 • ім’я та посада керівника;

 • банківські реквізити компанії;

 • тип участі – Постачальник або Закупівельник (державний чи комерційний).

Закінчивши введення даних про компанію, у верхньому правому кутку натисніть кнопку «Підтвердити» - після перевірки наданої інформації ви отримаєте електронний лист, а в полі «Статус» з’явиться напис «Підготовлено». Останній крок, який необхідно виконати для входу в ProZorro – в особистому кабінеті на вкладці «Користувач» ввести дані уповноваженої особи, яка безпосередньо буде брати участь у державних закупівлях.

Нарешті, щоб прийняти участь у публічних закупівлях, лишається пройти процедуру ідентифікації. Для цього потрібно підписати договір або сплатити фіксований внесок у розмірі 17 грн. Зверніть увагу, що для повноцінного користування системою Прозоро, в особистому кабінеті необхідно прибрати галочку в пункті «Тестові операції», яка знаходиться на вкладці «Користувач».

Докладно про те, як правильно здійснити вхід в кабінет Прозоро, розповідається в нашій відео-інструкції. Тисніть «Реєстрація в ProZorro», авторизуйтеся на електронному майданчику «Української універсальної біржі» та беріть участь у закупівлях на Прозоро.