kyiv_18_11 Фахівці «Української універсальної біржі» 18 листопада проведуть семінар у Києві по системі ProZorro на тему «ПРОЗОРРО ДЛЯ БІЗНЕСУ: ЯК ЗАРОБИТИ НА ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЛЯХ». Семінар відбудеться 18 листопада о 13 годині за адресою: м. Київ, вул Тургенівська, 83/85, Публічна бібліотека ім. Лесі Українки. Програма семінару:
  1. Що таке Прозорро і як Постачальнику долучитися до системи електронних закупівель: Вступ: як Постачальнику заробити на Прозорро. Система закупівель Прозорро (загальна схема). Тарифи. Пороги закупівель.
  2. Як зареєструватися в системі Прозорро на Електронному торгівельному майданчику: Реєстрація на електронному торгівельному майданчику. Налаштування підписки по оголошеним закупівлям відповідно до предмету закупівлі та регіону.
  3. Процедури закупівель: Допорогові закупівлі. Теорія процесу, етапи та загальна логіка допорогових закупівель. Відкриті торги4. Секрети перемоги: Як перемагати у закупівлях. Он-лайн навчання роботи на електронному майданчику: як знайти тендер на prozorro.gov.ua, як подати пропозицію, як прийняти участь в аукціоні, як завантажити документи переможцю.
Зареєструватися на семінар можна за адресою webinar.uub.com.ua