Українською універсальною біржею 23 серпня 2017 року успішно проведено аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі IV кварталу 2017 року, що були виставлені на торги лісовими господарствами Полтавської області.

Вперше щоквартальний аукціон було проведено в електронній формі з використанням Електронної торгової системи УУБ - wood.uub.com.ua. «Українська універсальна біржа ніколи не зупиняється на досягнутому, весь час ми рухаємось вперед, удосконалюємо методи і можливості, щодо розвитку нових напрямків в роботі. На нашу думку, впровадження такого інструменту, як електронні торги при реалізації необробленої деревини на щоквартальних аукціонах, виводить процес продажу необробленої деревини на новий рівень, дає можливість залучити до участі, якнайширше коло потенційних учасників в тому числі із інших регіонів. Такий формат проведення торгів максимально унеможливив змову між учасниками та будь-який тиск на них. Під час проведення аукціону ми мали змогу побачити реальну картину ціноутворення. Зокрема, на дуб, ціни було підвищено на 100-150 кроків", - зазначив директор Української універсальної біржі Гладкий Сергій. Схожу думку висловили і постійні учасники аукціонів:
"Приємно, що Українська універсальна біржа весь час удосконалює методологію проведення аукціонів, не зупиняється на досягнутому та удосконалює техніку проведення. Хочу зазначити, що питання переходу від проведення щоквартальних аукціонів «в залі з молотка» до проведення в електронному вигляді за допомогою сучасної Електронної торгової системи, уже давно лунало від багатьох лісокористувачів. Тому такий крок був очікуваний. Аукціони, що проводяться Українською універсальною біржею завжди відзначалися високим рівнем підготовки і професійним підходом до справи", – зазначив Ігор Тертишник президент асоціації ГРОМАДСЬКА СПІЛКА «АСОЦІАЦІЯ ДЕРЕВООБРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ ПОЛТАВЩИНИ».

Прес-служба УУБ press@uub.com.ua +38 044 221-32-33