05 вересня 2019 року на майданчику «Української універсальної біржі» пройде аукціон з реалізації необробленої деревини, що була заготовлена протягом IV кварталу лісогосподарствами Полтавщини. Торги відбудуться в електронній формі: учасникам необхідно подати заяву та надати всі необхідні документи, перелік яких ви знайдете на офіційному сайті УУБ.

«Сучасні торги в електронному форматі є чесними та прозорими – і саме це приваблює потенційних покупців. Вільні торги та безперешкодне допущення до аукціону всіх бажаючих дозволяє продавати ліс-кругляк за максимально справедливою, ринковою ціною – саме так цей процес проходить у країнах Євросоюзу», - розповідає директор «Української універсальної біржі», Гладкий Сергій.

УУБ працює на ринку з 1997 року: сьогодні майданчик є лідером з продажу лісу-кругляку, на ньому також можна прийняти участь в державних тендерах та аукціонах системи ProZorro. Відкрите проведення торгів та рівний доступ до платформи ще більше заохочує учасників брати участь в аукціонах біржі. Своїм клієнтам ми гарантуємо повну прозорість і професійний підхід до проведення аукціону. Отримуючи доступ до сучасної високотехнологічної платформи та прислухаючись до порад кваліфікованих фахівців біржі, ви суттєво підвищите свої шанси на перемогу.