27 серпня 2019 року на замовлення Київської міської державної адміністрації «Українська універсальна біржа» провела 7 аукціонів з реалізації права на розміщення в межах міста мобільних точок сезонної торгівлі. Мешканці столиці давно потерпали від кіосків та торгових павільйонів, незаконно встановлених у непридатних для цього місцях, але зараз ситуація змінюється. Тепер офіційний дозвіл на роздрібну торгівлю можна придбати на відкритому аукціоні, відтак підприємці працюватимуть легально, а виручені під час торгів кошти наповнюватимуть місцевий бюджет.

«На аукціони, що відбулися, ми отримали більше 100 заявок – по кожній позиції було зроблено від 2 до 7 ставок, що свідчить про високий інтерес київських підприємців до подібних лотів. З представлених на торгах 56 позицій було продано 45, при цьому початкова вартість деяких лотів зросла в 20 разів. Найбільше потенційних покупців зацікавили пропозиції з розміщення торгових точок на Вокзальній площі та Володимирському узвозі (біля Арки дружби народів) – в останньому випадку ціна збільшилася з 76,5 до 911 тис. грн. Примітно, що в подібних аукціонах все частіше приймають участь новостворені ФОП – столичних підприємців приваблює відкритість, прозорість та незаангажованість електронних торгів», - розповідає Гладкий Сергій, директор електронного майданчика УУБ.

«Українська універсальна біржа» успішно співпрацює з КМДА з січня 2019 року, вона також є офіційним майданчиком, де з 2016 р. учасники приймають участь у держзакупівлях і аукціонах системи ProZorro.