З 01.02.2020 року ви можете продати дуб-кругляк у Житомирі на майданчику Української універсальної біржі. 4 грудня 2019 року вийшла Постанова уряду № 1178 «Про проведення онлайн-торгів з реалізації необробленої деревини». Відповідно до неї, великі лісозаготівельні компанії мають продавати частину сировини, а саме 25% від місячної заготівлі, на відкритих аукціонах електронної системи Прозоро.Продажі.

Дуб-кругляк у Житомирі тепер продають на Prozorro.Sale

Перші електронні торги необробленою деревиною пройшли надзвичайно успішно. Лісові господарства лише за два тижні змогли поповнити свій бюджет на 36 млн. грн. Окрім цього, усі охочі можуть придбати партію лісу-кругляка досить швидко прямо від виробника та на чесних умовах.

Поки що проведення електронних аукціонів з продажу лісових ресурсів проходять у якості експериментального проекту. Він передбачає участь у торгах з боку тих лісгоспів, що отримують від 10 млн. грн. доходу на рік.

Користуючись зручною процедурою пошуку на сайті sale.uub.com.ua, ви легко знайдете потрібний аукціон. Для цього перейдіть у розділ «Деревина» та введіть у рядок пошуку наступні критерії:

  • назва замовника;

  • регіон;

  • тип або номер аукціону;

  • статус;

  • бюджет.

Через електронну систему Прозоро.Продажі реалізовують найрізноманітніші державні активи. Це і нерухомість, і автомобілі, і майно банкрутів, і спецдозволи на видобуток надр тощо.

Завдяки публічним торгам економіка України стала більш прозорою, державні резерви стали доступні широкому колу учасників, і, як наслідок, бюджет країни збагачується щодня. За чотири роки дохід від аукціонів склав 28 млрд. грн. Система Прозоро.Продажі та електронний облік лісоматеріалів пришвидшать виведення ринку необробленої деревини з тіні та обмежить діяльність тих, хто грає не за правилами.

Купуйте дуб-кругляк у Житомирі на майданчику УУБ

Майданчик Української універсальної біржі гарантує цілковиту прозорість процесу купівлі-продажу лісоматеріалів. Між представниками лісового господарства та деревообробними організаціями немає жодних посередників. Крім цього, у відкритому доступі знаходиться вся інформація про аукціон: ціна, обсяг товару, переможець.

Бездоганний клієнтський сервіс вже чекає вас на нашому сайті sale.uub.com.ua. Ви будете задоволені зручним інтерфейсом та якісною технічною підтримкою. Телефонуйте персональному менеджеру за номером (044) 221-32-33. Наші досвідчені експерти швидко та результативно вирішать усі ваші питання на будь-якому етапі торгів. Також можете скористатися фаховою юридичною підтримкою.

Використовуючи платформу УУБ, як бонус ви отримаєте сповіщення про всі актуальні аукціони з продажу лісу-кругляка, що вас цікавлять, за допомогою Email-розсилки, Telegram-бота чи Viber-бота.

Якщо ви новачок у сфері торгів на Прозоро.Продажі, навчайтеся разом з нами за допомогою відео-інструкцій на YouTube-каналі Української універсальної біржі та долучайтеся до нашої сторінки у Facebook.