Останні п’ять років усі активи, вилучені державою через несплату кредитних зобов’язань, реалізовувалися виключно через створену Міністерством юстиції систему реалізації конфіскованого і арештованого майна. Однак півроку тому колишній Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук висловився про втрату довіри до цього органу. Відтак, уряд має чіткі наміри проводити аукціони на акредитованих майданчиках ProZorro.Sale – таких як «Українська універсальна біржа».

Реалізація арештованого майна на електронних торгах Прозорро.Продажі допоможе подолати корупцію у цій сфері

У нинішньому вигляді процес реалізації арештованого, конфіскованого і іншого майна більше не може існувати, адже суспільство категорично не згодне з численними зловживаннями, що дозволяють собі деякі посадові особи. Невірний опис об’єктів, що виставляються на продаж, штучне заниження ціни або й взагалі вибір переможця за попередньою домовленістю – лише невеликий перелік порушень, зафіксованих громадськими активістами. Елітна нерухомість, новенькі іномарки, навіть цілі промислові комплекси, що виставляються на електронні торги з реалізації арештованого майна в Україні, є завеликою спокусою для старих корупціонерів.

Однак в найближчому майбутньому ситуація докорінно зміниться. Проведення електронних аукціонів заблокованими активами на майданчику ProZorro.Sale, такому як «Українська універсальна біржа», допоможе зробити процес відкритим, прибутковим та доступним широкому колу учасників. Зазвичай під час реалізації конфіскованого і арештованого майна на продаж виставляються об’єкти, які були конфісковані кредиторами через невиплату боргів. Це може бути житлова і промислова нерухомість, легкові або вантажні автомобілі, побутова техніка, виробниче обладнання, різноманітні товари для дому та багато іншого. Чимало таких лотів є надто привабливими для осіб, які не звикли грати за правилами та прагнуть отримати бажане, порушуючи закон. Аукціони Прозорро.Продажі допомагають уникнути подібних зловживань, адже головним завданням системи від початку було подолання корупційних махінацій під час продажу або здачі в оренду державного та комунального майна.

Взяти участь в електронних торгах з реалізації арештованого майна на майданчику sale.uub.com.ua

Продаж арештованих активів на спеціальних електронних майданчиках – надзвичайно ефективний спосіб якомога швидше повернути несплачені кредити. За три роки завдяки аукціонам Прозорро.Продажі, участь у яких можуть приймати зареєстровані користувачі майданчика sale.uub.com.ua, державний бюджет поповнився на 24,7 млрд. грн. Як показує практика, під час торгів початкова ціна деяких лотів зростала в кілька разів. При цьому перемогти в аукціоні може будь-хто – для цього достатньо запропонувати найвищу ціну та слідувати усім правилам системи.

Щоб дізнатися більше про електронні торги з реалізації арештованого майна, зателефонуйте персональному консультанту - (044) 221-32-33. Підпишіться на електронну розсилку та Telegram-бот майданчика «Української універсальної біржі» - першими дізнавайтеся про появу нових аукціонів!