Очікується, що Закон України про земельні аукціони в електронному форматі зробить ринок землі по-справжньому прозорим і конкурентним. Це в свою чергу призведе до підняття вартості ділянок, а отже, і покращення економічної ситуації в державі.

Для того, щоб бути одним із перших учасників нового ринку, вам потрібно зареєструватися на майданчику Української універсальної біржі, що надасть вам доступ до всіх аукціонів, які проходять у системі Прозорро.Продажі.

Закон про земельні аукціони передбачає їх реалізацію на Прозорро.Продажі

Закон України про земельні аукціони дозволяє відкритий продаж с/г паїв в електронній системі Prozorro.Sale. Це забезпечить рівні умови для всіх учасників та доступ до будь-якої ділянки з різних регіонів країни. Усі мають однакові шанси на перемогу, адже виключаються «договорняки» та корупційні фактори.

У рамках земельної реформи урядом України уже більше року створюється нормативно-правова база для регулювання агросектору. Відкриття повноцінного ринку землі, відповідно до Закону № 2195, передбачає не тільки продаж приватних паїв, а й здачу в оренду ділянок сільськогосподарського призначення, які перебувають у власності держави чи територіальних громад. Ці процедури будуть проходити на електронних аукціонах, які стали інноваційним стартапом, відомим у всьому світі. Вони допомагають створенню прозорої економіки та отриманню прибутків для Держбюджету від незатребуваних об’єктів.

Електронна система Прозорро.Продажі стала для України революційним та водночас простим інструментом, який допомагає в управлінні сотнями різноманітних активів. Якщо раніше вони не приносили дохід, а тільки потребували витрат на утримання, то тепер швидко знаходять нових власників, а держава отримує додаткові прибутки. Наприклад, такі об’єкти, як заводи «Укрспирту», після приватизації на онлайн-торгах зможуть досягти вищого рівня розвитку промисловості завдяки новим інвестиціям.

До початку роботи майданчиків системи Прозорро.Продажі на зразок Української універсальної біржі вигідні лоти на аукціонах «з-під молотка» отримували тільки ті особи, які знали «потрібних» людей чи давали хабарі.

Закон України про земельні аукціони в онлайн-форматі на майданчику УУБ

Уже з 01 липня 2021 року, згідно із Законом про земельні аукціони, почнуться електронні торги аграрними угіддями. Долучитися до них можна через майданчик Української універсальної біржі. На цій спеціалізованій платформі системи Прозорро.Продажі ви можете придбати різноманітні об’єкти (необроблену деревину, нерухомість, металобрухт, автомобілі тощо) чи орендувати їх за зрозумілою та відкритою процедурою.

За останні 5 років відбулося понад 380 тисяч таких торгів. Сума загального доходу сьогодні перевищила 40 млрд. грн. Таких масштабних цифр вдалося досягти завдяки акредитованим майданчикам, серед яких і sale.uub.com.ua.

Слідкуйте за початком реалізації с/г ділянок за допомогою наших Telegram- та Viber-ботів. А також користуйтеся Email-розсилкою з актуальними лотами.